Materiāls, svars, apdare… Kad runa ir par vannas dvieļu izvēli, jums ir zināmi dažādi kritēriji, kas jāņem vērā. Bet, kad runa ir par dvieļu mazgāšanu, jūs neesat pārliecināts: cik bieži mazgāt, kādus līdzekļus izmantot, kādu žāvēšanas metodi izvēlēties? Bet, kad runa ir par dvieļu mazgāšanu, jūs nevarat izlemt, cik bieži tos mazgāt, kādus produktus izmantot, kādu žāvēšanas metodi izvēlēties… Dvieļi neapšaubāmi ir viens no būtiskākajiem piederumiem, kas padara izkāpšanu no dušas daudz patīkamāku. Taču jums ir jāzina, kā saglabāt tos pēc iespējas mīkstākus. Vēlaties uzzināt, kā pareizimazgāt dvieļus? Šajā rakstā mēs atklāsim visus noslēpumus, kā iegūt tīru, mīkstu un ērtu veļu, kas ilgi kalpo.
Pareizi kopjiet savus dvieļus
Pirmsmazgāšana: jaunā vannas dvieļa kopšana
Vai jūs zinājāt? Vannas dvieļu kopšana sākas vēl pirms to pirmās lietošanas reizes. Patiesībā, lai optimizētu jauno vannas dvieļu uzsūktspēju, pirms tam ir ieteicams izmazgāt tos. Tāpēc, ja pēdējā iepirkšanās reizē tikko esat iegādājies pilnīgi jaunukokvilnas vannas dvieli, jums būs jābūt nedaudz pacietīgam, pirms varēsiet to baudīt! Neaizmirstiet iebāzt savu jaunāko pirkumu veļas mazgājamajā mašīnā, kad atgriezīsieties mājās. Rezultāts būs desmit reizes mīkstāks un labāk uzsūcošs. Žests, ko nedrīkst aizmirst, pat ja ir kārdinoši ietērpties jaunajā peldmēteli, tiklīdz esat mājās.
Kā bieži jāmazgā dvieļi?
Daudziem no mums vislabākā dienas daļa ir izbaudīt mierinošu dušu vai vannu un ietīties siltā, mājīgā dvielī. Tāpēc nav runa par to, ka šo relaksācijas mirkli varētu sabojāt mitra dvieļa dēļ, kas smaržo mitri. Tāpat kābathmats, arī vannas dvieļi ir vieta, kur apvienots mitrums un siltums. Citiem vārdiem sakot, ideāla vide baktēriju savairošanai. Lai saglabātu vannas istabu tīru un svaigu, vannas veļa (sākot no dvieļiemmājiņām un beidzot arpaklājiņiem) regulāri jāmazgā mašīnā. Ideālā gadījumā mēs lēšam, kamazgāšanas biežums ir trīs lietošanas reizes(vai vienu vai divas reizes nedēļā), ja vannas veļu izmantojat katru dienu un jūsu vannas istaba ir labi vēdināma.
Mazgāšana veļasmašīnā: kā kopt vannas dvieļus?
Kādu temperatūru un programmu izmantot, lai mazgātu savus dvieļus?
Atvadieties no mikrobiem un sliktām smakām, izvēloties pareizo mazgāšanas ciklu! Vairumā gadījumu dvieļus varat mazgāt 40 grādu temperatūrā. Vienkārši izvēlieties maigas mazgāšanas programmu, lai saglabātu veļas kvalitāti. Ņemiet vērā, ka veļas mazgāšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 1200 apgriezienu minūtē. Neaizmirstiet atdalīt gaišās un tumšās krāsas, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem. Ja rodas šaubas, neaizmirstiet pārbaudīt veļas mazgāšanas norādījumus uz dvieļa etiķetes. Visbeidzot, izvairieties mazgāt dvieļus kopā ar citām drēbēm: cilpās var ieķerties rāvējslēdzēji.
Derbiklis, balinātājs, etiķis… Kādus līdzekļus vajadzētu izmantot, lai mazgātu vannas dvieļus?
Pagarināt savu dvieļu kalpošanas ilgumusāk ar pareizu produktu lietošanu.
Diemžēl, mazgājot dvieļus arvien biežāk, tie mēdz zaudēt pirmo mēnešu maigumu. Pie vainas ir mazgāšanas līdzekļu atliekas, kas uzkrājas dvieļos: tās noslogo šķiedras. Sliktā ideja? Lietojiet vairāk audumu mīkstinātāja vai balinātāja, lai mēģinātu piešķirt dvieļiem otru mūžu.
Vannas dvieļiem nav ieteicams izmantot audumu mīkstinātāju. Lai gan šim līdzeklim piemīt īpašība apvalkot kokvilnas šķiedras, tas ātri vien liek dvieļiem zaudēt savu kuplumu. Risinājums: mājas etiķis. Tas ir gan ekonomisks, gan videi draudzīgs, un tas ir īsts sabiedrotais, kad runa ir par vannasistabas veļas kopšanu. Papildus veļas dezinfekcijai baltais etiķis spēj ne tikai dezinficēt jūsu veļu, bet arī padarīt dvieļus atkal elastīgus. Ievietojiet pusi tasītes tā tieši cilindrā vai nodalījumā, kas parasti paredzēts audumu mīkstinātājam.
Katrā dienā dvieļu mazgāšanai varat viegli izmantot parasto mazgāšanas līdzekli. Tikai pārliecinieties, ka esatmazinājis līdzekļa daudzumu: rēķinieties ar pusi mazgāšanas līdzekļa daudzumu, kas ir mazāks nekā parastās mazgāšanas laikā. Un, ja esat bijis smagnējs un jūsu dvieļi kļuvuši raupji, nekļūstiet panikā: vienkārši pievienojiet 100 gramus sodas bikarbonāta savam veļas pulverim. Šis dabīgais pulveris atslābina šķiedras, noņem mazgāšanas līdzekļa atliekas un novērš mitruma smakas.
Mūsu labākie padomi, kā saglabāt dvieļus pūkainus
- Izvēlaties kvalitatīvus dvieļus: šis ir pirmais noteikums, kas jāievēro, ja vēlaties, izkāpjot no vannas, ietērpties mīkstuma mākonī. Pievērsiet uzmanību pirktā dvieļa kvalitātei: izvēlieties augstākās klases, izturīgus materiālus, piemēram,organisko kokvilnu. Blanc Cerise ar savuorganiskās kokvilnas vannas dvieļu klāstu pārvērš jūsu ikdienas dušu par tīras relaksācijas mirkli.
- Sausiniet dvieļus kārtīgi: žāvēšana ir ļoti svarīgs solis, jo, kad dvieļi vēl ir mitri, tajos noteikti vairojas baktērijas un sliktas smakas. Labākais risinājums ir ļaut dvieļiem izžūt gaisā. Parasti tos negludiniet un neizžāvējiet augstā temperatūrā. Neaizmirstiet arī laiku pa laikam notīrīt putekļus no dvieļu turētāja un radiatora.
- Likni noņemiet traipus: Blanc Cerise ir apkopojissavu veļas kopšanas ceļvedi ar visiem labākajiem padomiem, kā atbrīvoties no netīrumiem.
- Nepārslogojiet bungas: ja esat domājis, ka ietaupīsiet laiku, piepildot veļas mašīnu līdz malām, tas nav pareizais veids. Aprobežojieties ar 2 vai 3 dvieļiem vienā mazgāšanas reizē: tas dos iespēju šķiedrām pienācīgi mīkstināties, un veļa nebūs tā baisā raupjuma efekta.
- Piešķiriet veļas bumbiņas: šo mazo piederumu priekšrocība ir labāka veļas sakratīšana un līdz ar to arī mīkstināšana, pateicoties to mehāniskai iedarbībai.
Pludmales dvieļi, roku dvieļi vai maxi vannas palagi… Tagad jūs zināt, ko darīt, lai izmazgātu dvieļus un pagarinātu to mīkstumu līdz bezgalībai. Ļaujieties Blanc Cerise vannas veļas vilinājumam: kvalitatīvi materiāli, plaša elegantu krāsu izvēle un arvien izdevīgākas cenas.